Nas přiběh

Příběh značky

Jsme Merisimo - česká značka, která v sobě propojuje lásku k pohybu, kvalitní merino vlnu a poctivou ruční práci do podoby funkčních triček, která jinde nenajdete!

Kdo za Merisimem stojí? Tony a Jana. Jsme dva sportovci, kteří se seznámili při triatlonu. Tímhle setkáním jsme oba našli nejen nového sportovního parťáka, ale jednalo se taky o první krok ke vzniku značky Merisimo.

Důvod, proč nám to spolu klape je prostý - Tony chtěl dát lidem možnost vytvořit si tričko podle vlastního návrhu, a jen málokdo má v oděvním průmyslu tolik zkušeností jako Jana. Propojili jsme nápad se znalostí oboru a vydali se na společnou cestu. Díky tomu si můžete i vy navrhnout funkční merino tričko přesně podle vlastních představ.

Naším cílem je tvořit to nejlepší, co umíme. Poctivá, ručně vyrobená trika z kvalitního materiálu, která našim zákazníkům budou při sportu dělat jen radost. A navíc si užijete i jejich samotné navrhování.

Tak se mrkněte do našeho e-shopu a pusťte se do něj!

Tony a Jana

Naše hodnoty

Kvalita

Na kvalitě materiálu našich triček si zakládáme. Nikdy bychom nevyrobili nic, co bychom si sami neoblékli na běžecký závod nebo na rodinný výšlap do hor. Ke špičkové kvalitě patří i vysoký komfort. Proto chceme, aby se lidé v našem oblečení cítili pohodlně.

Originalita

Neděláme průměrné a nudné produkty. Naším cílem je, aby si zákazník užil koupi Merisimo trička od vlastního návrhu designu, přes příjemné doručení až po jeho nošení. Každý náš výrobek je originál a věříme, že svému majiteli přináší jen radost a spokojenost.

Udržitelnost

Známe své dodavatele i původ materiálu, který používáme. A máme vysoké standardy - i proto látku bereme od tuzemské firmy, která ji kompletně uplétá v Česku, a také naše trička šijeme u nás.

Osobní přístup

Nehrajeme si na velkovýrobu. Trička Merisimo tvoří lidi pro lidi. Díky tomu si můžete být vždy jistí, že k vaší zakázce přistupujeme s největší snahou a pečlivostí. Zákazník je pro nás zkrátka parťák, ne anonymní objednávka v e-shopu.

RSFK

Jak nás vnímají zákazníci

Na triko od Merisimo nedám dopustit. Materiál s úžasnými vlastnostmi a barevná kombinace podle přání. Až je mi líto, že mi stačí jen jedno, klidně na týdenní soustředění
Viktor, triatlonista
S firmou Merissimo jsem maximálně spokojená. Máme od nich funkční trika, která jsou příjemná na nošení, materiál drží i po opakovaném praní barvu i tvar. Navíc dodání triček šitých na zakázku bylo vždy velice rychlé, trika pokaždé přišla krásně zabalená s ručně psaným přáním uvnitř.:-)
Lenka, maminka
Merino materiál mě na Novém Zélandu okouzlil. V létě mi přinesl osvěžení a v zimě příjemné teplo. Když jsem objevila trička Merisimo v Česku, nechci nosit nic jiného na své dobrodružné výlety. Jejich nápad, abych si originálně zvolila oblíbené barvy podle mého vkusu je prostě úžasný. Merisimo - je pro mě dokonalá kombinace komfortu a stylu.
Monika, cestovatelka
Merino Triko je přesně to, co jsem hledal. Dost často totiž chodíme s manželkou po horách, a jelikož s sebou nechci brát desatero triček, stačí mi na několik dní jedno. Díky!
Antonín, objevitel
Hold on. Getting your basket...